Про вибори до Правління 2022

Текст: Ли
Переклад: Акрiл

Нагадуємо про те, що незабаром у нас пройдуть вибори до Правління, що планує роботу організації. Ми підготували картки, в яких розповідаємо про структуру Транс*Коаліції, майбутні вибори та функції Правління. (Ми підготували текст, в якому розповідаємо про структуру Транс*Коаліції, майбутні вибори та функції Правління)

Якщо ви хочете взяти участь у виборах, запрошуємо заповнити заявку. Дедлайн 19 вересня 2022 10:00 (за Бішкеком). Посилання у шапці профілю.

🖍 Будь-які питання надсилайте на пошту виконавчому директору ed.trans.eeca@gmail.com

Як працює Транс*Коаліція

Транс*Коаліція — це членська організація, в якій є керуючі органи та штат співробітни_ць. Член_кінею можна стати, заповнивши анкету. Член_кині планують Загальні збори, які проходять регулярно. Під час зустрічей обговорюються актуальні події, приймаються звіти, вносяться пропозиції. Раз на два роки Загальні збори обирають Правління.

Що таке Правління

Правління існує для того, щоб підтримувати Коаліцію у здійсненні робочого плану, стежити за відповідністю роботи потребам спільноти, реагувати на актуальні події відповідно до цінностей колективу.

Як працює Правління?

Правління обирається терміном на 2 роки з член_кинь Транс*Коаліції і складається з п’яти-шести осіб. Зазвичай учасни_цями стають люди з досвідом активізму, відомі своєю роботою у спільноті.

Правління представляє країни та регіони, що входять до Коаліції. Член_кині Правління не входять до штату співробітниць, а працюють на волонтерській основі.

У нас немає квот, але є пріоритети: перевага надається представни_цям маргіналізованих груп.

Як працює Правління?

Правління здійснює стратегічне управління організацією та регулярно залучається до роботи. Член_кині Правління стежать за стратегічним розвитком Транс*Коаліції, беруть участь у внутрішніх робочих зустрічах, розробляють та стежать за виконанням внутрішнього регламенту.

Правління обирає виконавч_у директор_ку, затверджує штат співробітни_ць і стежить за роботою колективу.

Приєднуйтесь!

До цього моменту у нас працювало Тимчасове Правління, яке спочатку складалося з п’яти, а зараз із трьох осіб. З вдячністю за їхню роботу ми оголошуємо вибори.

Ми чекаємо на мотивованих людей, які бажають покращити становище транс* спільноти у країнах Кавказу, Центральної Азії та Східної Європи.

Заповнюйте форму до 19 вересня!