Запускаємо Гарячу лінію!

Информация на русском языке.

Запускаємо Гарячу лінію!

Гаряча лінія — проєкт реагування на катастрофу, яка відбувається в Україні з 24 лютого внаслідок військового вторгнення Росії.

Чим ми можемо допомогти

Якщо вам потрібна інформація: про релокацію/способи міграції, доступні шелтери, отримання юридичної, психологічної або гуманітарної допомоги (продукти, ліки тощо).

Гаряча лінія від Транс*Коаліції буде працювати як інформаційне бюро, яке допоможе знайти інформацію про доступні варіанти допомоги в тому місці, де ви знаходитесь або куди збираєтеся. Ми не надаємо допомогу безпосередньо, а збираємо інформацію та при зверненні перенаправимо вас до організацій, які займаються цими питаннями.

Хто може звертатись?

Транс*люди, які зараз перебувають в Україні або вже покинули її — є пріоритетною групою, але люди з інших країн також можуть звертатися. Ми відповімо на запит із будь-якої країни регіону КЦАСЄ*.

Як працює гаряча лінія

Ми приймаємо ваш запит, ставимо уточнювальні питання та надаємо необхідну інформацію. Якщо у вашому випадку знадобиться більше, ніж одна розмова, то ми залишатимемося на зв’язку та регулярно інформуватимемо вас.

Ми пропонуємо всім заповнити анкету моніторингу насильства та дискримінації для фіксації випадків порушення прав людини. Ці дані ми використаємо для написання звіту до міжнародних ЛГБТ+, транс* та правозахисних організацій. Заповнення анкети є добровільним, тому що нам першочергово надати людям допомогу.

Куди звертатись?

Пишіть у будь-який час на пошту tchelp2022@gmail.com або Телеграм @TChelp2022.

* Країни Кавказу, Центральної Азії та Східної Європи